«Instrumenti» izziņo gaidāmā albuma nosaukumu un dāvina singlu «Heartcore»

Apollo
1 komentārs

«Instrumenti» klausītājiem dāvina savu svaigāko singlu «Heartcore» un piedāvā iespēju iegūt ielūgumus uz jaunā albuma atklāšanas svētkiem Palladium koncertzālē 21.maijā, uz kuru ieejas biļetes tirgotas netiks.

«Instrumenti» izziņo gaidāmā albuma nosaukumu un dāvina singlu «Heartcore»

Foto: Publicitātes foto

«Procrastination», grupas «Instrumenti» otrais studijas albums, tiks izdots 21.maijā.

  • 48 stundas, sākot no plkst. 9:30, tikai «Instrumenti» mājas lapā - «instrumenti.in/heartcore» būs iespēja lejupielādēt singlu «Heartcore» mp3 formātā, noskatīties jauno video, kā arī pieteikties iespējai iegūt ielūgumu uz «Instrumenti» albuma prezentācijas pasākumu, kas notiks 21. maijā.

Indriķis Ģelzis, «Heartcore» video klipa režisors, komentējot video ideju stāsta: «Noklausoties «Heartcore» kompozīciju un pārdomājot saturisko vēstījumu, man radās interesants jautājums, kas kļuva par šī videodarba vadlīniju - kas notiktu, ja dziesmas izpildītājus ievietotu horizontā, kuru viņi uzlūko?»

Amerikāņu mūzikas žurnāls «Filter Magazine» iekļāvis «Instrumenti» jaunāko singlu «Heartcore» 15 dziesmu izlasē, kas visu maija mēnesi tiks atskaņota «Landmark Theatres» ķēžu kinoteātros 21 ASV pilsētā, sasniedzot 2.9 miljonu klausītāju.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv