«Instrumenti» radījuši video klipu dziesmai «Pilnīgi viens» Video Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Grupa «Instrumenti» priecīga prezentēt video versiju dziesmai «Pilnīgi Viens», kas ir līdz šim svaigākais singls no «Instrumenti» augusta beigās izdotā debijas albuma «TRU».  

«Instrumenti» radījuši video klipu dziesmai «Pilnīgi viens» 2 attēli Atvērt

Foto: Sandis Vāgners

«Pilnīgi Viens» video idejas autori ir grupas «Instrumenti» mūziķi, tas tapis ciešā sadarbībā ar «dia studio», un īpašu paldies «Instrumenti» saka Ivaram Trautmanim un Eduardam Zagainovam, kurš ir arī klipa montāžas režisors.  

«Diena, kad notika «Pilnīgi Viens» video ieraksts, bija savādi skaista - melni mākoņi un lietus mijās ar sauli, kā rezultātā pāri laukam manījām vairākas varavīksnes,» atminās Reynsi.«Paldies visiem mūziķiem un filmēšanas komandai - dienas beigās bijām salijuši un nosaluši, taču bezgala priecīgi par padarīto un neparasto dienu,» stāsta Shipsi.   

Ir atlicis mazāk kā mēnesis līdz «Instrumenti» debijas albuma «TRU» tūres pirmajam koncertam, kas notiks 26.novembrī Vidzemes Olimpiskajā Centrā. Nedēļu pēc tā, 3.decembrī, «Instrumenti» uzstāsies Liepājas Olimpiskā Centra arēnā, bet grandiozais tūres noslēguma šovs notiks Arēnā Rīga 10.decembrī. 

Paralēli darbam pie jauna muzikālā materiāla, «Instrumenti» kopā ar māksliniekiem Katrīnu Neiburgu, Māri Lagzdiņu un Kseniju Zaķi strādā pie šovu vizuālā noformējuma.Gada nogalē gaidāmos koncertus Shipsi un Reynsi uztver kā izaicinājumu gan paši sev, gan radošajam un tehniskajam personālam -ikvienu no koncertu apmeklētājiem «Instrumenti» gatavojas pārsteigt ar netradicionālu skatuves risinājumu un iespaidīgiem šova elementiem, vienlaikus rūpējoties par to, lai arī milzīgā arēnā ikviens sajustos kā daļa no notiekošā uz skatuves.  

Jau 9.novembrī, biļešu cenas uz «TRU» koncertiem augs, tādēļ visi interesentitiek mudināti biļetes laikus iegādāties «Biļešu Paradīzes» tirdzniecības vietās. 

«Instrumenti» koncerti «TRU»: 

  • Vidzemes Olimpiskais Centrs, 26.novembris 
  • Liepājas Olimpiskais Centrs, 3.decembris 
  • Arēna Rīga, 10.decembris
Gaidot koncertus, «Instrumenti» kopā ar SEB Studenta Banka izsludinājuši konkursu, kurā aicināts izveidot dizainu «Instrumenti» koncerta tūres T-kreklam. Konkursa balvās ne vien meet&greet ielūgumi uz «Instrumenti» koncertiem, bet arī LVL 100 no SEB bankas. Darbus jāiesūta līdz 14.novembrim, vairāk info par konkursu: «draugiem.lv/studentabanka».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.09.2017
Ienākt apollo.lv