«Instrumenti» šo svētdien sniegs ekskluzīvu bezmaksas koncertu Rīgā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Svētdien, 3. jūnijā plkst. 18:00 koncertzālē «Palladium» notiks grupas «Instrumenti» koncerts, atzīmējot «Samsung» Iedvesmas skrējiena «Hope Relay» atklāšanu. Ieeja koncertā būs bez maksas, uzrādot tālrunī lejupielādētu «Hope Relay» aplikāciju. 

«Instrumenti» šo svētdien sniegs ekskluzīvu bezmaksas koncertu Rīgā 3 attēli Atvērt

Publicitātes foto.

Vietu skaits «Palladium» ir ierobežots, taču koncertu varēs skatīties arī uz lielā ekrāna ārpus koncertzāles, jo pasākuma norises laikā Pērses ielā būs slēgta satiksme.

«Hope Relay» ir starptautiska labdarības akcija, kas norisinās 19 valstīs, tai skaitā Latvijā, un ilgs līdz par jūlija vidum, kad uz Lielbritāniju dosies mūsu valsts pārstāvji Londonas Olimpiskās lāpas stafetē. Akcijas laikā «Samsung Electronics Baltics» aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju iejusties Londonas Olimpisko spēļu lāpas nesēja lomā un, skrienot vai kā citādi aktīvi veicot vismaz 3 kilometru distanci, palīdzēt audžuģimenēm Latvijas SOS bērnu ciematos.

Piedalīties «Samsung» Iedvesmas skrējienā var ikviens, kurš viedtālrunī lejupielādējis bezmaksas aplikāciju «Hope Relay» un reģistrējis savu dalībnieka profilu. Aktivizējot aplikāciju, par katriem noskrietiem, ar velosipēdu nobrauktiem vai kā citādi aktīvi mērotiem 3 kilometriem Samsung ziedos 1 eiro bērniem, kuri aug Latvijas SOS ciematu audžuģimenēs. Maksimālā vienā dienā mērotā distance var būt 42 km, vidējam ātrumam nepārsniedzot 40 km stundā.  

«Samsung» Iedvesmas skrējienu atbalsta arī citas sabiedrību iedvesmojošas personības, tajā skaitā restorāna Vincents šefpavārs un biedrības «Slow Food Riga» priekšsēdētājs Mārtiņš Rītiņš, kurš otrdien, 29. maijā Iedvesmas skrējiena atklāšanas pasākumā tika paziņots kā vēl viens «Samsung» lāpnesis, kurš šovasar piedalīsies Londonas Olimpisko spēļu lāpas stafetē Lielbritānijā. 

Iedvesmas skrējienu atbalsta arī «Samsung» sūtne Londonas Olimpiskajās spēlēs, vieglatlēte Ineta Radeviča, kura pašlaik atrodas Krievijā, gatavojoties startam olimpiādē. Atbalstītāju vidū arīdzan biatlonists Oļegs Maļuhins, motosportists Lauris Freibergs, kā arī aktieri Gundars Grasbergs un Juris Žagars. Viņi piedalīsies īpašajos Samsung Iedvesmas skrējienos Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā un Valmierā, aicinot iesaistīties un paveikt labu darbu arī reģionu iedzīvotājus. Iedvesmas skrējiens Baltijas valstīs noslēgsies līdz ar Baltijas Olimpiskās lāpas nesēju došanos uz lāpas stafeti Lielbritānijā.

Hope Relay aplikācija bez maksas pieejama Samsung Apps, Google Play un App Store. Vairāk informācijas: «bit.ly/HopeRelayApp».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv