Intars Busulis rada odu Latvijas hokejam Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Vairs tikai mēnesis atlicis līdz lielajam Latvijas hokeja notikumam - Pasaules čempionātam hokejā. Hokeja iedvesmots, Intars Busulis kopā ar TV3 radījis odu jeb himnu Latvijas hokejam, spēlētājiem un, protams, līdzjutējiem.

Intars Busulis rada odu Latvijas hokejam. 2 attēli Atvērt

Intars Busulis rada odu Latvijas hokejam.

Publicitātes foto.

Bet Latvijas Nacionālā teātra horeogrāfs, «Dejo ar Zvaigzni» žūrijas pārstāvis Alberts Kivlenieks šai dziesmai radījis pat deju, ko apgūt var ikviens. Laiks, kas atlicis līdz Pasaules čempionāta hokejā sākumam, pavadāms «Spēka dziesmas» un dejas apgūšanai, lai tā ikviens spētu sniegt tik nepieciešamo atbalstu Latvijas hokejistiem. Atbalstīsim savējos pirmajā Latvija - Šveice spēlē jau 8.maijā 21.15 TV3.

Dziesmas autori un dejas horeogrāfs tic un cer, ka Latvijas hokejisti gaidāmajā čempionātā darīs labāko, ko var, un hokeja līdzjutējiem sniegs ne vienu vien neaizmirstamu spēli! Kā atzīst dziedātājs I.Busulis: «Kā ikviens latvietis, arī es gribu kaut kam ticēt, un šī ir viena no tām lietām kurai es ticu - mūsu sportistiem, konkrētajā gadījumā mūsu hokejistiem. Dziesma radās nejauši, bet domāju, ka pamatoti!»

«Spēka dziesmas» mūzikas autors ir Kārlis Lācis, dziesmu izpilda Intars Busulis, bet vārdus sacerējis Jānis Elsbergs. No 7.aprīļa Spēka dziesmu iespējams noklausīties «tv3.lv» un «platforma.lv», kur to iespējams arī lejupielādēt. No 9.aprīļa ikviens Amigo klients dziesmu varēs bezmaksas lejupielādēt arī «amigo.lv» vai «m.amigo.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv