«Inter» savā laukumā pieveic «Chelsea»

UEFA Čempionu līgā trešdienas vakarā tika aizvadītas pēdējās divas no astotdaļfināla pirmajām spēlēm.

Esteban Cambiasso

Lielāko interesi izraisīja spēle Milānā, kur «Inter» futbolisti uzņēma Londonas «Chelsea» komandu. Jau 3. minūtē «Inter» uzbrucējs Djēgo Miloto apspēlēja «Chelsea» aizsargu Džonu Teriju un ieraidīja bumbu Petra Čeha sargātajos vārtos. 15. minūtē viesi varēja panākt izlīdzinājumu, taču bumba pēc Didjē Drogbā soda sitiena trāpīja pa vārtu pārliktni. Puslaika turpinājumā «Chelsea» uzbruka aktīvāk, tomēr mājinieki atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem.

Otrā puslaika 5. minūtē «Chelsea» uzbrucējs Salomons Kalū beidzot pārspēja Hulio Sezaru un izlīdzināja rezultātu. Tomēr jau pēc piecām minūtēm ar lielisku tālsitienu izcēlās «Inter» argentīniešu pussargs Estebans Kambjaso, atjaunotot vadību mājiniekiem. Turklāt jau pēc neilga laika «Chelsea» sagaidīja vēl viens trieciens - traumas dēļ laukumu bija spiests pamest vārtsargs Čehs, kura vietu ieņēma Enrike Hilario. Tomēr spēles turpinājumā abas komandas darbojās piesardzīgāk un rezultāts vairs nemainījās.

Otrā trešdienas vakara mačā Maskavas CSKA futbolisti savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Spānijas klubu «Sevilla FC». Spēles 25. minūtē viesus vadībā izvirzīja spāņu uzbrucējs Alvaro Negredo, bet 62. minūtē CSKA čīliešu pussargs Marks Gonsaless panāca izlīdzinājumu.

Abu šo pāru atbildes spēles notiks 16. martā Londonā un Seviljā, bet pārējo astotdaļfinālu atbildes mači notiks 9. 10. un 17. martā.