Internetā par 1500 latiem mēģina notirgot Nīlas krokodilu

Apollo
0 komentāru

Lai gan Latvijā mājās ir aizliegts turēt tādus eksotiskus dzīvniekus kā krokodils, kāds populārā sludinājumu portālā ielicis piedāvājumus par 1500 latiem iegādāties Nīlas krokodilu, sestdien vēsta «Diena».

Internetā par 1500 latiem mēģina notirgot Nīlas krokodilu

Foto: Evija Trifanova/LETA

Krokodila saimnieks stāsta, ka dzīvnieks ir septiņus gadus vecs un aptuveni metru garš. Viņš cilvēku uzskatot par milzīgu pusdienu porciju un galvu tādēļ labāk šim reptilim neglaudīt.

Krokodilam nepārtraukti esot jānodrošina ūdens vanna un divas reizes nedēļā jāpabaro. Vislabāk Kriksim uz kārā zoba tīkot uzlikt aptuveni septiņus centimetrus garas pelītes. Vēl Nīlas krokodils esot iecienījis liellopu un cūkgaļu,

Izrādās, ka vīrietis krokodilu savulaik nopircis no kāda cita Latvijas iedzīvotāja, bet tagad gribot to pārdot, jo sievai ir iebildumi pret šāda dzīvnieka atrašanos mājās.

Dzīvnieku tiesību aizstāve Solvita Vība par šo gadījumu ir nepatīkami pārsteigta. Šis gadījums esot unikāls, jo dzīvnieks ir turēts nelegāli, neievērojot labturības prasības. Viņa uzsver, ka katram nākamajam saimniekam šis dzīvnieks ir bīstams.

Savukārt Pārtikas un veterinārais dienests sola izmeklēt šo lietu. Ļaunākais, kas var draudēt saimniekam, ir krokodila atņemšana.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv