Investoriem no Krievijas pārdots izklaides centrs «Vernisāža»

Apollo
114 komentāri

Ar nekustamā īpašuma uzņēmuma «Latio» starpniecību pārdots izklaides centrs «Vernisāža» Rīgā, Tērbatas ielā 2. Īpašumu par 6 746 918,4 latiem iegādājās investoru grupa no Krievijas, portālu «Apollo» informēja «Latio» pārstāvis Roberts Kārkliņš.

Investoriem no Krievijas pārdots izklaides centrs «Vernisāža»

Foto: Lita Krone/LETA

Izklaides centru «Vernisāža» veido 4 689 kvadrātmetrus liels zemes gabals un ēku komplekss. Patlaban tajā telpas nomā vairāki restorāni, klubs.

«Latio» Komercīpašumu tirdzniecības daļas vadītājs Jānis Šīns akcentē, ka kompleksa jaunie īpašnieki saglabās tā līdzšinējo funkciju – pēc ēku rekonstrukcijas un modernizācijas telpām tiks piesaistīti dažādu profilu nomnieki, piedāvājot centra apmeklētājiem augstākās kvalitātes izklaides un kultūras pasākumu baudīšanas iespējas.

«Patlaban saskaramies ar dažādu valstu investoru pieaugošu interesi par kvalitatīvu naudas plūsmas objektu iegādi Rīgas aktīvajā centrā. Šādu tendenci sekmē brīvo telpu samazināšanās un nomas maksas pieaugums, nodrošinot investoriem pievilcīgāku ienesīguma līmeni nekā iepriekšējos gados. Ieguldījumu iespējas aktīvi meklē Krievijas un citu NVS valstu uzņēmēji, kuriem, atšķirībā no daudzu Eiropas valstu kolēģiem, pieejami brīvi finanšu līdzekļi, tai skaitā banku finansējums ar salīdzinoši izdevīgiem nosacījumiem. Par komercīpašumu iegādi Latvijā arvien biežāk interesējas arī uzņēmēji no Igaunijas, kur eiro ieviešana radījusi labvēlīgus apstākļus investīcijām citās valstīs,» skaidro Šīns.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv