Īpašuma departaments sasauc operatīvo sanāksmi pie grausta Vīlandes ielā 11 Attēlu galerija

Apollo
11 komentāri

Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs pirmdien, 17. jūnijā, plkst. 14.00 ir sasaucis darba sanāksmi pie grausta Vīlandes ielā 11, lai klātienē novērtētu grausta stāvokli un izlemtu jautājumu par tālāko rīcību ar to, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Īpašuma departaments sasauc operatīvo  sanāksmi pie grausta Vīlandes ielā 11 3 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Sanāksmē aicināti piedalīties grausta īpašnieki, Īpašuma departamenta speciālisti, pārstāvji no Rīgas pilsētas Būvvaldes, un pilsētas izpilddirekcijas.

Nams, kas nu īpašnieku nolaidības dēļ pārvērties par B kategorijas graustu, celts 1899 gadā kā mūra , tā arhitekts ir Rūdolfs Heinrihs fon Cirkvics. Ēka, kas ir valsts nozīmes arhitektūras un kultūras piemineklis aizsardzības Nr.: 8214,  īpaši nozīmīga Rīgai, jo šis ir viens no pirmajiem jūgendstila namiem Rīgā. Brīdinājumus un sodus par īpašuma neuzturēšanu īpašnieki saņēmuši jau kopš 2006. gada.

Skaistais nams 2011. gadā piedzīvoja lielu ugunsgrēku, tam ir pilnībā bojāts jumta pārsegums, un īpaši tehniskais stāvoklis no iekšpagalma ir katastrofāls. Rīgas domes Īpašuma departaments īpašniekiem nosūtījis vairākas vēstules ar lūgumu nekavējoties rīkoties un sakārtot nekustamo īpašumu atbilstoši Rīgas domes 08.07.2008. saistošo noteikumu Nr.125 «Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi» prasībām. Bet tā kā ēkas īpašnieki - SIA «VĪLANDE» – nav izrādījuši nekādu interesi par sava īpašuma sakārtošanu, pie kam šobrīd ēkas stāvoklis ir pasliktinājies līdz kritiskam un sabiedrībai bīstamam, tika nolems sasaukt šādu operatīvo sanāksmi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv