Īrijā mirušā Latvijas piederīgā kolēģi palīdz viņa ģimenei, noorganizējot loteriju

Apollo
3 komentāri

Īrijā mirušā Latvijas valstspiederīgā Denisa Timošejeva darbabiedri noorganizējuši loteriju, lai palīdzētu savākt līdzekļus puiša ģimenei apbedīšanas izdevumiem, vēstī «baltic-ireland.ie», atsaucoties uz īru medijiem.

Īrijā mirušā Latvijas piederīgā kolēģi palīdz viņa ģimenei, noorganizējot loteriju

Foto: AFP/Scanpix

Medijs vēstī, ka jaunietis bijis ļoti cienīts «More 4 Less» darbinieku vidū, tāpēc kolēģi nolēmuši palīdzēt ģimenei.

Veikala vadītājs žurnālistiem pastāstījis, ka darbinieki vēlējās darīt kaut ko, lai palīdzētu puiša ģimenei, jo zināja, ka jaunieša mirstīgās atliekas tiks nogādātas Latvijā, un tas ir dārgi.

Darbinieki sarīkojuši loteriju, kas ilga vairāk nekā nedēļu, un tās laikā pārdotas biļetes 2700 eiro vērtībā.

Veikala vadītājs ir gandarīts par sabiedrības reakciju, jo daudzi cilvēki vienkārši ziedoja naudu sērojošajai ģimenei.

Jau vēstīts -  Īrijas policija uzskata, ka Latvijas valstspiederīgais Deniss Timošejevs, kura mirstīgās atliekas mēneša sākumā atrastas kādā laukā, visdrīzāk, notriekts ar automašīnu, bet pēc tam nodarījuma vaininieki mēģinājuši inscenēt laupīšanu, vēsta laikraksts «Independent».

22 gadus vecā Denisa Timošejeva līķis tika atrasts 2.aprīlī kādā laukā Svordsā. Tiesu medicīnas eksperti secinājuši, ka vīrietis miris no triecienā gūtām smagām iekšējo orgānu traumām. Vīrietim arī bija lauzta roka, ziņoja LETA.

Sākotnēji Īrijas policija pieļāva, ka vīrietis nokritis vai nolēcis no mobilo sakaru torņa netālu no vietas, kur atrastas viņa mirstīgās atliekas.

Tomēr policistiem par šo versiju radušās šaubas, tāpēc eksperti vēlreiz pārmeklējuši apkārtni, kur atrasts Timošejeva līķis.

Izmeklētāji konstatējuši, ka pazudusi vīrietim piederējusī AIB bankas karte, Latvijā izsniegta autovadītāja apliecība un mobilais telefons.

Pagājušajā nedēļā upē netālu no līķa atrašanas vietas policisti uzgājuši mobilo telefonu, kas piederējis bojā gājušajam.

Ņemot vērā Timošejeva traumas, policisti uzskata, ka vīrieti notriekusi automašīna un tās vadītājs pārvietojis Timošejevu uz lauku un aizbēdzis no notikuma vietas.

Pēc policijas novērtējuma, nodarījuma vaininieks arī nozadzis vīrieša mantas, lai radītu iespaidu, ka notikusi laupīšana.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv