Īrijā neskaidrības ar Latvijā izsniegtu autovadītāja apliecību

Apollo
0 komentāru

Īrijas tiesa ir nolēmusi veikt papildus izmeklēšanu attiecībā uz kādas Latvijas valstspiederīgās autovadītājas apliecību, kas tika uzskatīta par viltotu, vēstī «baltic-ireland.ie».

Īrijā neskaidrības ar Latvijā izsniegtu autovadītāja apliecību

Foto: Ieva Čīka/LETA

2008. gada 15. decembrī Gardas inspektore Anna Hobana apturēja automašīnu, ko vadīja Latvijas valstspiederīgā Evija, un pieprasīja uzrādīt autovadītājas apliecību.

Šo apliecību inspektore uzskatīja par viltojumu un nosūtīja uz ekspertīzi Dublinā. 2009. gada aprīlī tika saņemti izpētes rezultāti, kas apliecināja, ka dokuments ir viltots.

Gardas dokumentācijas nodaļas detektīvs informēja tiesu, ka apliecībā tika atklātas vairākas neatbilstības, piemēram, nebija mikroiespiedumu un optiski mainīgās tintes. Detektīvs piebilda, ka šī nav pirmā reize, kad viņš saskaras ar viltotu Latvijas autovadītāja apliecību.

25 gadus vecā Evija, kura dzīvo Īrijā piecus gadus, pastāstīja tiesai, ka braukšanas eksāmenu (teorētisko un praktisko) viņa nokārtoja Latvijā un pēc tam saņēma autovadītāja apliecību attiecīgajā iestādē.

Atbildētāja detektīvam iesniedza papildus dokumentus par apliecības iegūšanu, tāpēc tiks veikta turpmāka izmeklēšana. Tiesnesis atlika lietas izskatīšanu uz 16. martu, vēstī «baltic-ireland.ie».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv