Isinbajeva no jūlija atsāks treniņus

Apollo
0 komentāru

Divkārtējā olimpiskā čempione un pasaules rekordiste kārtslēkšanā krieviete Jeļena Isinbajeva šīgada 1. jūlijā atsāks treniņus, aģentūrai «Vesj Sport» atklājis Krievijas Vieglatlētikas federācijas prezidents Valentīns Balahņičevs.

Isinbajeva no jūlija atsāks treniņus

Foto: Reuters/Scanpix

«Pēc pēdējās sarunas ar viņas treneri kļuva skaidrs, ka no 1. jūlija Isinbajeva atsāks treniņus. Tie notiks sportistes mītnes pilsētā - Monako. Jau tagad viņa uztur sevi sportiskā formā, bet vēlāk sāks strādāt pie tehnikas,» paskaidroja Balahņičevs.

Tomēr par tālākiem Isinbajevas plāniem vēl esot pāragri spriest, jo vispirms kopā ar treneri jāsaprot, vai vispār šajā sezonā piedalīties sacensībās un tādā gadījumā, kad un kur.

Līdz ar to nav zināms, vai titulētā sportiste piedalīsies Eiropas čempionātā vieglatlētikā, kas 27. jūlijā sāksies Barselonā.

LETA jau ziņoja, ka Isinbajeva šogad nolēma uz laiku pārtraukt savu karjeru. Šāda doma Isinbajevai radās pēc nesekmīgā snieguma pasaules vieglatlētikas čempionātā telpās, kur viņa palika bez godalgas.

Isinbajeva apsolīja, ka viņa piedalīsies Londonas olimpiskajās spēlēs 2012. gadā, pat neskatoties uz to, ja viņa tiešām uz laiku pametīs sportu. Tāpat izcilā kārtslēcēja uzsvēra, ka viņai kaut kas ir jāmaina savā treniņprocesā un arī attieksmē pret sportu.

Isinbajeva kļuvusi arī par šīgada jaunatnes olimpisko spēļu oficiālo sūtni. Olimpiāde Singapūrā notiks no 14. līdz 26. augustam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv