Isinbajevas treneris šokēts par startu Berlīnē

Apollo
0 komentāru

Divkārtējās olimpiskās čempiones un pasaules rekordistes krievu kārtslēcējas Jeļenas Isinbajevas treneris Vitālijs Petrovs neslēpj sašutumu par viņa audzēknes neveiksmi pasaules čempionātā Berlīnē, ziņo «newsru.com».

Yelena Isinbayeva

Foto: «Reuters»

«Teikšu jums godīgi, esmu šokā,» intervijā «RusAthletics» norāda Petrovs. «Es nespēju saprast, kas notika, atšķirībā no Ļenas, kura jau ir aptvērusi, ka piedzīvoja sāpīgu zaudējumu. Mēs bijām absolūti gatavi čempionātam, un nekādu traumu Ļenai nav. Psiholoģiski viss bija normāli, taču sēdēju tribīnēs, skatījos uz sektoru un redzēju, ka Isinbajevas tur nav…»

«Taktiski viss bija nostādīts pareizi,» pārliecināts ir treneris. «Tas bija mūsu kopīgais lēmums sākt ar augstumu 4,75 metri, jo viņa ir augstākās raudzes sportiste un 4,80 metru augstumā novietoto latiņu treniņos pārlec bez grūtībām. Taču pats galvenais, ko vēlos teikt, — ikvienam sportistam kādreiz jāzaudē. Neviens nevar uzvarēt visur un vienmēr. Žēl, ka šis brīdis iekrita pasaules čempionāta laikā, taču mums ir laiks līdz 2012. gada Londonas olimpiskajām spēlēm, lai labotu kļūdas.»

Pati Isinbajeva pēc starta aģentūrai «Vesj Sport» piebilda: «Saprotiet, esmu meitene, kurai ir 27 gadi un kura joprojām nav precējusies. Man reizēm rodas domas, kuras nav saistītas ar sportu. Taču tagad saprotu, ka nākamajos četros gados man sevi jāvelta tikai kārtslēkšanai. Man jābūt maksimāli koncentrētai, un sportam jābūt pirmajā vietā manā dzīvē.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv