It kā nekārtību dēļ nebeidz Latvijas futbola kausa spēli Tukumā

Svētdien Tukumā netika pabeigta Latvijas kausa izcīņas trešās kārtas spēle, kurā spēkiem mērojās vietējā komanda «Tukums 2000» un Daugavpils klubs «Ditton». Spēli tiesnesis pārtrauca jau pirmajā puslaikā — 31. minūtē.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja «Tukuma 2000» prezidents Ainārs Vahtelis, maču pārtraukt izlēmis tiesnesis it kā Tukuma komandas futbolistu «rupjās lamāšanās un nesportiskās uzvedības dēļ».

Vahtelis gan norādīja, ka pats 19 gadu vecais tiesnesis mača gaitā pieņēmis vairākus «nesaprotamus un pārsteidzošus lēmumus». Turklāt brīdī, kad spēle tikusi pārtraukta, nekādu incidentu nav bijis ne tribīnēs, ne laukumā. Tiesnesis esot pieņēmis strīdīgu lēmumu, kas izraisījis sašutumu tribīnēs, un arbitrs nolēmis maču beigt. Rezultāts tad bijis neizšķirts 1:1.