Itālijā pārdod Kārļa Lielā pili

Apollo
0 komentāru

Itālijā pārdošanai izlikta pils, kas piederējusi franku karalim Kārlim Lielajam, raksta laikraksta «International Herald Tribune» redaktors Kevins Brass kādā no blogiem, kas izvietoti laikraksta mājas lapā.

Itālijā pārdod Kārļa Lielā pili

Foto: luxuryrealestate.com

Pils atrodas uz Toskānas un Umbrijas robežas. Kopā ar pili pārdošanai izlikti arī meži ap pili un olīvbirzes. Teritorijas kopējā platība ir 129,5 tūkstoši kvadrātmetru.

Pēc ekspertu domām, visvecākā pils daļa būvēta 802. gadā. Pils iekšējā pagalma teritorijā atrodas galvenais tornis un virkne ēku, kas būvētas XVI gadsimtā.

Ar pils pārdošanu nodarbojas aģentūra «Kalliste Property Management and Real Estate». Pils cena — 13 miljoni eiro. Tā nesen tikusi restaurēta.

Nekustamā īpašuma aģenti uzskata, ka pils visvairāk piemērota privātai saimniecībai, lai gan interesi par to izrādījuši daudzi viesnīcu biznesa pārstāvji.

Kārlis Lielais (747–814) savas valdīšanas laikā apvienoja lielu daļu Centrālās un Rietumeiropas. Viņš kļuva slavens ar veiksmīgiem karagājieniem, veica vairākas efektīvas reformas ekonomikā, lauksaimniecībā, izglītībā un reliģijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. oktobris

Vārda dienas

Leonīda, LeonīdsLeonida, Leonide, Leonids, Leonita, Pelageja

Valūtu kursi

20.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv