Itālija svin pirmo uzvaru pār Ungāriju

Šodien Rīgā olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā savā starpā tikās komandas, kas vakar piedzīvoja zaudējumus - Itālija pret Ungāriju un ar rezultātu 4:1 uzvaru izcīnīja Itālijas izlase.

Pirmā perioda pirmā puse pagāja ar nelielu itāļu pārsvaru un tas arī atspoguļojās rezultātā. Itāļi guva divus vārtus īsā laika posmā. Vispirms trešdaļas 14. minūtē precīzs bija Luka Ansoldi, bet 15. minūtē Antonijs Akvino panāca 2:0 itāļu labā.

Otrajā trešdaļā itāļi realizēja skaitlisko vairākumu, kad spēles 27. minūtē precīzs bija Džonatans Pitiss. Ungāriem bīstamu momentu tikpat kā nebija un itāļi kontrolēja notikumus laukumā diezgan pārliecinoši.

Mača pēdējā trešdaļā pieredzējušais itāļu uzbrucējs Mario Čitaroni mazākumā guva ceturtos vārtus un trešdaļas vidū ungāri veica vārtsargu maiņu. Leventes Šupera vietā stājās Zoltans Heteņi. Spēles beigās ungāri guva goda vārtus, kad Adamu Russo pārspēja Bence Svašneks. Itāļi līdz ar to svinēja pirmo uzvaru kvalifikācijas turnīrā ar rezultātu 4:1.

Itālijas izlasē par labāko atzina Kristianu Borgatello, bet Ungārijas izlasē labākais bija Balazš Ladaņji.