Itālija un Kazahstāna atstāj elites divīziju

Pasaules hokeja čempionātā šodien noskaidrojās, kuras izlases atstās elites divīziju un nākamgad spēlēs 1. divīzijā.

Uz 1. divīziju izkrīt Kazahstānas un Itālijas izlases, bet nākamgad pasaules čempionātā Slovākijā elitē spēlēs Austrija un Slovēnija.

Kazahstānas un Francijas komandu spēlē uzvaru ar rezultātu 5:3 izcīnīja francūži.

Francijas izlasē ar vārtu guvumiem atzīmējās Saša Treils, Lorāns Menjē, Lorāns Grāss, Baptists Amārs un Pjērs - Eduards Bellemārs, savukārt Kazahstānas valstsvienībā precīzi bija Dmitrijs Dudarevs, Romans Starčenko un Vadims Krasnoslabodcevs.

Citā spēlē uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams izpildīt pēcspēles metienus. Itālijas hokejisti ASV izlasei zaudēja ar minimālu starpību – 2:3.

Itālijas hokejisti spēles 47. minūtē izvirzījās vadībā ar 2:1, taču 52. minūtē amerikāņi rezultātu izlīdzināja. Uzvaras bullīti ASV izlasē realizēja Tīdžejs Oušī.

Itālijas valstsvienībā vārtus guva Džulio Skandella un Stefano Margoni, savukārt ASV sastāvā Brendons Dubinskis un Raiens Potalnijs.