Itāļu attīstītājs krīzes dēļ pārdos minipilsētiņas projektu

Apollo
0 komentāru

Finanšu krīzes dēļ itāliešu biznesmenim Luidži Dzunino vajadzēs pārdot minipilsētiņas celtniecības projektu Milānas priekšpilsētā, ziņo aģentūra «Bloomberg».

Itāļu attīstītājs krīzes dēļ pārdos minipilsētiņas projektu

Foto: apcom.net

Aģentūra atzīmē, ka meklēt pircēju «Santa Giulia» divus miljonus dolāru dārgajam projektam attīstītāju piespieduši biznesmenim piederošās kompānijas «Risanamento Spa» parādi. Kompānijas tīrais parāds bankām ir vairāk nekā 2,6 miljardi dolāru. Kompānija ņēmusi kredītus, lai visā pasaulē iegādātos mājokļus un biroju telpas.

Pagājušā gada decembrī Dzunino izdevās vienoties par kāda cita Milānas priekšpilsētas projekta pārdošanu (darījuma summa 475 miljoni eiro).

1,2 miljonu kv.m lielo zemi, kurā bija plānots realizēt projektu «Santa Giulia», Dzunino iegādājās 2000. gadā par 500 miljoniem eiro. Līdz 2011. gada beigām elitāro mājokļu, biroju, tirdzniecības centru, viesnīcu būvniecībā un infrastruktūras attīstībā bija plānots ieguldīt 1,4 miljardus dolāru.

Projekta realizācija tika sākta pirms trim gadiem. Šobrīd «Santa Giulia» projekta teritorija ir tikai daļēji apbūvēta un lielāko daļu aizņem milzīgs tuksnesis.

Jāteic, ka sakarā ar valsts ekonomikas lejupslīdi un bezdarba pieaugumu, daudzi būvniecības projekti Itālijā iesaldēti un pieprasījums pēc mājokļiem ievērojami krities. Rezultātā Itālijas nekustamā īpašuma tirgus nonācis stagnācijas stāvoklī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
20

2017. gada 20. oktobris

Vārda dienas

Leonīda, LeonīdsLeonida, Leonide, Leonids, Leonita, Pelageja

Valūtu kursi

20.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv