Ivanāna «Kings» atkārto kluba rekordu, Skrastiņam zaudējums

Aizvadītās nakts NHL spēlēs ar dažādām sekmēm cīnījās latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Dustin Brown & Alexander Frolov

Latviešu hokejista Raita Ivanāna pārstāvētā Losandželosas «Kings» komanda atkārtojusi kluba rekordu pēc kārtas izcīnīto uzvaru skaita ziņā.

Latvijas izlases aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas «Stars» komanda viesos ar 1:2 zaudēja Kolumbusas «Blue Jackets» hokejistiem. Latviešu hokejists nospēlēja nepilnas 17 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Dalasas komandas labā vienīgos vārtus guva Breds Ričardss, bet «Blue Jackets» rindās ar precīziem metieniem izcēlās Antons Stralmans un R.Dž. Ambergers.

Citā spēlē Raita Ivanāna pārstāvētā Losandželosas «Kings» komanda savā laukumā ar 6:4 pārspēja Anaheimas «Ducks». Ivanāns laukumā pavadīja nepilnas četras minūtes, kuru laikā izdarīja divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja piecas soda minūtes par kautiņu ar Džordžu Parosu un negatīvu lietderības koeficientu -1.

«Kings» sastāvā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās slovēnis Anže Kopitars, bet pa vieniem vārtiem guva Džeks Džonsons, Mihals Handzušs, Veins Simondss un Dastins Brauns. «Ducks» komandā ar precīziem metieniem atzīmējās Džeisons Bleiks, Mets Beleskijs, Trojs Bodijs un Raiens Kārters.

«Kings» hokejisti izcīnīja jau astoto uzvaru pēc kārtas, tādejādi atkārtojot kluba rekordu, kurš tika uzstādīts vēl 90-to gadu sākumā, kad Losandželosā spēlēja Veins Greckis. «Kings» komanda pašlaik ar 73 punktiem 57 spēlēs ir pakāpusies uz 4. vietu Rietumu konferencē, bet «Stars» hokejisti ar 61 punktu 57 mačos ir 10. vietā.