Ivanāna «Kings» uzvar vienus no Rietumu konferences līderiem

Nacionālājā hokeja līgā aizvadītajā naktī pārliecinošu uzvaru izcīnīja Raita Ivanāna pārstāvētā Losandželosas «Kings» komanda, vēsta «nhl.com».

«Kings» hokejisti izbraukumā ar rezultātu 6:2 uzvarēja Sanhosē «Sharks» komandu. Pirmajā periodā Losandželosas spēlētāji bija guvuši trīs vārtus, bet pēc spēlētām 40 minūtēm viesi jau bija vadībā ar 5:0.

Trešā perioda pirmajā minūtē «Kings» panāca 6:0, bet atlikušajā spēles laikā mājinieki guva divus vārtus, taču ar to bija krietni par maz, lai paglābtos no zaudējuma.

Ivanāns aizvadītajā mačā laukumā pavadīja piecas minūtes un 40 sekundes, taču rezultativitātes punktus un soda minūtes nenopelnīja.

«Kings» rindās Drū Dautijs atdeva četras rezultatīvas piespēles, savukārt 1+1 nopelnīja Anže Kopitars un Mihals Handzušs. «Sharks» rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Duglass Murejs un Patriks Marlo.

Citā NHL mačā Ņujorkas «Rangers» savā laukumā ar 3:2 uzvarēja Bostonas «Bruins» hokejistus.