Ivanānam un Karsumam zaudējumi pēcspēles metienos Video

Aizvadītās nakts NHL spēlēs Raita Ivanāna pārstāvētā Losandželosas «Kings» komanda savā laukumā ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Edmontonas «Oilers», bet Mārtiņa Karsuma Bostonas «Bruins» viesos ar 2:3 «bullīšos» piekāpās Nešvilas «Predators».

Raitis Ivanāns

Ivanāns laukumā pabija tikai trīs minūtes, kuru laikā paspēja atzīmēties ar vienu spēka paņēmienu un kautiņu pret Zakeriju Stortīni.

«Kings» labā vārtus guva Drjū Dotijs un Dastins Brauns, bet «Oilers» rindās pamatlaikā ar precīziem metieniem izcēlās Šons Horkofs un Dastins Peners. Pēcspēles metienu sērijā uzvaru nesošo «bullīti» realizēja Sems Gāgners.

Karsums laukumā pavadīja nepilnas 11 minūtes, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

«Bruins» labā vārtus šajā mačā guva Bleiks Vīlers un Zdeno Hara, bet «Predators» komandā gan pamatlaikā, gan pēcspēles metienu sērijā izcēlās Deivids Legvands.

«Kings» hokejisti Rietumu konferences kopvērtējumā ar 56 punktiem 54 spēlēs ieņem 12. vietu, bet «Bruins» ar 86 punktiem 57 spēlēs joprojām ir Austrumu konferences un visas līgas līderi.