Ivanānam un Skrastiņam uzvara, Bārtulim izbraukumā zaudējums

Nacionālajā hokeja līgā aizvadītajā naktī spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētie klubi, vēsta «nhl.com».

Raita Ivanāna pārstāvētā Losandželosas «Kings» komanda savā laukumā pēcspēles metienos ar rezultātu 2:1 uzvarēja Čikāgas «Blackhawks» hokejistus.

Ivanāns laukumā pavadīja septiņas minūtes un 46 sekundes, bet statistikas rādītājos uzbrucējs nav atzīmējies. Lietderības koeficents hokejistam neitrāls.

Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas «Stars» savās mājās ar 4:3 pagarinājumā pārspēja Tampabejas «Lightning» hokejistus. Skrastiņš spēlēja 22 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem. Aizsargam lietderības koeficients aizvadītajā mačā bija neitrāls.

Zaudējumu aizvadītajā naktī piedzīvoja Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers», kas viesos ar 0:1 zaudēja Atlantas «Thrashers». Bārtulis laukumā pavadīja deviņas minūtes un 29 sekundes. Rezultativitātes punktus un soda minūtes aizsargs nenopelnīja.