Ivanānam uzvara Losandželosā pret Minesotas «Wild»

Nacionālajā hokeja līgā uzvaru izcīnīja latviešu hokejista Raita Ivanāna pārstāvētā komanda Losandželosas «Kings», kas savā laukumā ar 6:3 uzvarēja Minesotas «Wild».

Raitis Ivanāns aizvadītajā mačā nevienu dūru cīņu nesarīkoja un soda minūtes nenopelnīja.

Jau pirmajā periodā Losandželosas komanda ieguva trīs vārtu pārsvaru pēc precīziem Raiena Smita, Džastina Viljamsa un Anžes Kopitara metieniem.

Otrā perioda septītajā minūtē Minesotas labā pirmos vārtus spēlē guva Martins Havlats, bet trešdaļas vidū Mihals Handzušs panāca 4:1. 16. minūtē Niks Šulcs rezultāta starpību samazināja — 4:2.

Kims Džonsons trešā perioda septītajā minūtē rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (4:3), taču atlikušajā spēles daļā laukuma saimnieki guva divus bezatbildes vārtus. 11. minūtē precīzs bija Tedijs Pursels, bet pēc brīža vairākumā otros vārtus spēlē guva Smits.

Ivanāns aizvadītajā mačā rezultativitātes punktus neguva. Uzbrucējs laukumā pavadīja divas minūtes un 59 sekundes.