Ivanānam uzvara pār Sentluisas «Blues»

Uzvaru aizvadītajā naktī Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlē izcīnīja latviešu uzbrucēja Raita Ivanāna pārstāvētais klubs Losandželosas «Kings», kas viesos ar 2:1 pārspēja Sentluisas «Blues» hokejistus, vēsta līgas oficiālā mājas lapa «nhl.com».

Ivanāns laukumā pavadīja gandrīz četras minūtes, kuru laikā izpildīja vienu spēka paņēmienu, bet uzbrucējam lietderība skoeficents bija neitrāls.

Rezultātu pirmā perioda vidū spēlējot skaitliskajā vairākumā atklāja «Kings» spēlētājs Raiens Smits.

Otrā perioda 16. minūtē Mihals Handzus guva savai komandai otros vārtus un viesi jau atradās vadībā ar 2:0. Vienīgos vārtus laukuma saimniekiem guva Aleks Stīns, kad trešās trešdaļas 14. minūtē hokejists pārspēja «Kings» vārtsargu Džonatanu Kviku.