Ivanāns atgriežas sastāvā, Skrastiņam uzvara un piespēle

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī spēles aizvadīja divu latviešu hokejistu pārstāvētie klubi - Losandželosas «kings» un Dalasas «Stars», vēsta «nhl.com».

«Kings» ar Raiti Ivanānu ierindā savā laukumā ar rezultātu 2:1 uzvarēja Ņujorkas «Rangers» hokejistus. Ivanāns laukumā pavadīja divas minūtes un 34 sekundes, taču ar rezultativitātes punktiem spēlētājs nav atzīmējies.

Uzvaras vārti Losandželosas sastāvā Raiena Smita kontā, bet vienīgos vārtus Ņujorkas sastāvā guva Marians Gaboriks.

Citā mačā uzvaru izcīnīja Skrastiņa pārstāvētais klubs «Stars». Stars Dalasā ar 4:2 uzvarēja Minesotas «Wild» hokejistus. Latviešu aizsargs aizvadītajā mačā atdeva rezultatīvu piespēli pirmo vārtu guvumā.

Skrastiņš uz ledus pavadīja nedaudz vairāk par 21 minūti. Bez rezultatīvas piespēles aizsargam arī pozitīvs lietderības koeficents +2.