Ivanāns izkaujas pirmajā pārbaudes spēlē

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Losandželosas «Kings» pārbaudes spēļu ciklu otrdien ar kautiņu iesāka Latvijas uzbrucējs Raitis Ivanāns, bet viņa pārstāvētā komanda izbraukumā ar rezultātu 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) piekāpās Fīniksas «Coyotes».

Abu komandu sastāvi otrdien dalījās divās daļās - viens sastāvs spēlēja Fīniksā, bet otrs aizvadīja maču Losandželosā. Otrā abu klubu cīņā «Kings» svinēja uzvaru ar 4:3 (1:1, 1:1, 2:1).

Mačā Fīniksā, kur jau no pirmās trešdaļas sākās asumi, Ivanāns pēc nospēlētām 37 minūtēm un 41 sekundes salīdzināja savas boksera iemaņas ar Frensisu Lesāru.

Ivanāns šajā spēlē metienus pa vārtiem neizdarīja, toties izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs -1.

2009./2010. gada NHL sezona sāksies 1. oktobrī, bet «Kings» savu pirmo maču aizvadīs 3. oktobrī, savā laukumā uzņemot tieši Fīniksas klubu.