Ivanāns nespēlē, «Kings» zaudē Detroitā

Aizvadītās nakts Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Losandželosas «Kings» komanda bez latviešu hokejista Raita Ivanāna viesos ar 2:5 zaudēja Detroitas «Red Wings».

Nicklas Lidstrom

Losandželosas «Kings» viesos ar 2:5 piekāpās Detroitas «Red Wings» komandai, kuras kapteinis Niklass Lidstrēms šajā mačā guva 1000. punktu NHL karjerā.

Spēles pirmajā trešdaļā viesus vadībā izvirzīja Dastins Brauns, bet otrajā periodā Jonatans Eriksons un Tomass Holmstrēms izvirzīja vadībā «Red Wings» komandu.

Trešā perioda sākumā Henriks Zeterbergs panāca 3:1 mājinieku labā, tomēr trešdaļas vidū Džastins Viljamss samazināja Detroitas pārsvaru līdz minimumam. Atspēlēties «Kings» hokejistiem gan neizdevās, turklāt spēles beigās Kērks Moltbijs un Braiens Rafalskis guva vēl divus vārtus «Red Wings» labā.

Jāpiebilst, ka šajā mačā Detroitas komandas kapteinis Niklass Lidstrēms guva savu 1000. punktu NHL karjerā. Zviedru aizsarga rēķinā 1336 mačos tagad ir 229 vārti un 771 rezultatīva piespēle. Viņš pievienojies trim leģendāriem «Red Wings» hokejistiem, kuri arī spējuši sakrāt vismaz 1000 punktus, — Gordijam Hovam, Stīvam Aizermenam un Aleksam Delvekio.

Lidstrēms kļuvis par pirmo eiropiešu aizsargu, kuram izdevies sakrāt 1000 rezultativitātes punktus.