Ivanoviča izstājas no Brisbenas turnīra

Brisbenas starptautiskā tenisa turnīra sieviešu sacensību ceturtdaļfinālā zaudējumu šodien piedzīvoja ar pirmo numuru izliktā Ana Ivanoviča no Serbijas, kas ar 3:6 un 2:6 piekāpās francūzietei Amēlijai Moresmo.

Bijušai pasaules rangu tabulas līderei no Francijas bija nepieciešamas tikai 67 minūtes, lai pārspētu turnīra galveno favorīti, kas pagājušajā gadā arī bija WTA ranga pirmajā vietā, un iekļūtu pusfinālā.

Pagājušajā gadā Brisbenas turnīrā 21 gadu vecā Ivanoviča, kas pašlaik WTA rangu tabulā ieņem piekto vietu, iekļuva finālā, kur piekāpās krievietei Marijai Šarapovai.

Pusfinālā Moresmo, kas sacensībās izlikta ar piekto numuru, pretiniece būs ar trešo numuru izsētā tautiete Mariona Bartoli vai Tatjana Garbina no Itālijas.

Citā ceturtdaļfināla spēlē ar otro numuru izliktā baltkrieviete Viktorija Azarenka ar 7:6 (7:5) un 6:4 pārspēja Lusiju Safarovu no Čehijas, bet viņas pretiniece pusfinālā būs Sāra Errani no Itālijas, kura ar 6:3 un 6:3 uzvarēja Olgu Govorcovu no Baltkrievijas.