Ivara Grāvleja lekcija «Kas ir aktuāli fotogrāfijā?»

Apollo
2 komentāri

Kalnciema kvartālā 17. jūnijā plkst. 19:00 fotogrāfijas pasniedzējs Ivars Grāvlejs aicina kopīgi meklēt atbildi uz jautājumu «Kas ir aktuāli fotogrāfijā?»

Ivara Grāvleja lekcija «Kas ir aktuāli fotogrāfijā?»

Foto: Publicitātes foto

Savā pirmajā no divām lekcijām par foto mākslu, kuras Ivars Grāvlejs lasīs Kalnciema kvartālā, ikvienam tiks sniegts ieskats saturiski un formāli nozīmīgākajās izmaiņās pasaules fotogrāfijā.

Lekcija dos ierosmi patstāvīgi un radoši domāt par attēlu postmodernisma laikmetā, iespēju atskatīties fotogrāfijas vēstures līkločos un ieraudzīt kopainu mūsdienu kontekstā, kā arī jautāt un izteikt savu viedokli par aktuālajiem jautājumiem, kas saistīti ar foto mākslu gan ikdienišķā, gan zinātniskā kontekstā.

Lekcijas autors Ivars Grāvlejs ieguvis maģistra grādu FAMU fotogrāfijas katedrā Prāgas izpildītājmākslas akadēmijā, kā arī guvis starptautisku izstāžu pieredzi Ņujorkā, Londonā, Prāgā, Telavivā, Berlīnē, Maskavā, Varšavā un citviet pasaulē. Kopš 2008. gada Ivars Grāvlejs ir fotogrāfijas pasniedzējs Prāgā un Rīgā.

  • Lekcija notiks Kalnciema kvartāla Vīnu veikala zālē, Kalnciema ielā 35, Rīgā.
  • Aicinām pieteikties uz lekciju līdz 17. jūnijam plkst. 12:00, sūtot savu pieteikumu uz e-pastu «kalnciemaiela@gmail.com».  
  • Lekcijas cena 5 LVL.
  • Lekcijas ilgums 90 minūtes.

Ivara Grāvleja otrā lekcija, kurā tiks apskatīti dažādi fotogrāfijas virzieni vēsturiskā kontekstā, Kalnciema kvartālā notiks 1.jūlijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv