Izbeidz kriminālprocesu par «aizdomīgajām» aploksnēm ar konfekti un reklāmas bukletu

Apollo
5 komentāri

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvalde (RRP) pagājušajā nedēļā izbeigusi kriminālprocesu par «aizdomīgajām» aploksnēm, kuru saņemšana pirms nepilna mēneša ļoti satrauca dažus rīdziniekus. Vēlāk gan izrādījās, ka sūtījumā ir konfekte un reklāmas buklets.

Izbeidz kriminālprocesu par «aizdomīgajām» aploksnēm ar konfekti un reklāmas bukletu

Foto:AFP/Scanpix

Kā aģentūru LETA informēja VP RRP preses pārstāvis Toms Sadovskis, kriminālprocess izbeigts noziedzīga nodarījuma sastāva trūkuma dēļ, proti, izmeklētāji konstatējuši, ka reklāmas sūtītājiem nav bijis ļaunprātīga nolūka.

Kā ziņots, marta vidū operatīvie dienesti vairākas reizes tika izsaukti uz adresēm, kurās bija saņemtas šķietami aizdomīgas aploksnes ar nezināmu vielu iekšā. Katrā no šiem gadījumiem dienesti reaģēja saskaņā ar reglamentu - tika evakuēti cilvēki, sagatavota dekontaminācijas vieta utt., tomēr beigās izrādījās, ka aploksnēs ir vienkārši reklāmas buklets un konfekte.

Par notikušo tika sākts kriminālprocess pēc krimināllikuma XX nodaļas par noziegumiem pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību. Policijas rīcībā bija informācija, kas šīs aploksnes izplatījis.

Kā toreiz atzina Sadovskis, šādu sūtījumu saņēma vairāki tūkstoši cilvēku, bet daži no tā nobijās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv