Izdevumi energoefektivitātes uzlabošanai jāsedz proporcionāli dzīvokļa lielumam

Apollo
0 komentāru

Dzīvokļa īpašniekam būs jāsedz arī izdevumi, kas saistīti ar dzīvojamās mājas energoefektivitātes uzlabošanu, proporcionāli sava dzīvokļa īpašuma lielumam, nosaka grozījumi likumā «Par dzīvokļa īpašumu», kas stājas spēkā 2010. gada 1.janvārī.

Izdevumi energoefektivitātes uzlabošanai jāsedz proporcionāli dzīvokļa lielumam

Foto: Ieva Čīka/LETA

Likums noteic, ka dzīvokļa īpašnieks atbilstoši viņa īpašumā esošajam kopīpašuma domājamās daļas apmēram sedz uz dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopsapulces lēmuma pamata noteiktos izdevumus, kas nepieciešami dzīvojamās mājas obligāti veicamo pārvaldīšanas darbību nodrošināšanai, kā arī dzīvokļu īpašnieku kopsapulces noteikto atlīdzību pārvaldniekam par dzīvojamās mājas pārvaldīšanu, ja šāda atlīdzība paredzēta dzīvojamās mājas pārvaldīšanas līgumā.

Tas attiecas uz dzīvojamās mājas elementu, iekārtu vai komunikāciju nomaiņu, kā rezultātā samazinās mājas uzturēšanas izmaksas, pasākumiem, kuru veikšanas rezultātā samazinās izdevumi par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu.

Minētie grozījumi nepieciešami saistībā ar iecerēto daudzdzīvokļu māju siltināšanu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. augusts

Vārda dienas

Melānija, ImantaRogate, Roēna, Rodžers, Melizande, Melizanda, Melisandra, Melinda, Melija, Melanija, Māle, Malle, Malgonija, Malānija, Imandra, Imanda

Valūtu kursi

19.08.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv