Izdota grāmata Dorotijas Rouvas «Depresija. Izlaušanās no iekšējā cietuma»

Apollo
0 komentāru

«Jāņa Rozes apgāds» laidis klajā psiholoģes Dorotijas Rouvas (1930) darbu «Depresija. Izlaušanās no iekšējā cietuma». Grāmata, kas guvusi plašu atzinību visā pasaulē, ir neaizvietojams palīgs cilvēkiem, kuri cieš no depresijas, viņu ģimenes locekļiem un draugiem, kā arī visiem profesionāļiem un neprofesionāļiem, kuri ikdienā strādā ar depresijas māktiem cilvēkiem. Grāmata dāvā iespēju izprast depresiju, tās cēloņus un mainīt dzīvi, uzņemoties vadību pār to.

Izdota grāmata Dorotijas Rouvas «Depresija. Izlaušanās no iekšējā cietuma»

Publicitātes foto.

«Dorotijas Rouvas grāmata ir par cilvēka jaunrades mokām un iespēju pārradīt savu dzīvi šajās ciešanās. Depresija nav iedomu vai slinkuma slimība, tā ir mokpilna pauze pirms lielās atklāsmes, tramplīns pirms jaunrades. Dorotijas Rouvas spēja sarežģītas lietas pateikt vienkārši padara grāmatu saprotamu plašam cilvēku lokam. Ļoti vērtīgi ir grāmatā apkopotie pieredzes stāsti, jo svarīgi zināt, ka neesi vienīgais īpatnis ar tev vien piemītošām bailēm, šaubām, melanholiju, fobijām vai veģetatīvās distonijas lēkmēm. Ļoti iesaku to izlasīt ikvienam, kurš bieži jūtas vientuļš un nesaprasts.» /Solvita Vektere, psihoterapeite

Sestdien, 27. februārī plkst. 12.00 Grāmatu svēkos Ķīpsalas hallē notiks diskusija par šo D. Rouvas grāmatu ar Solvitas Vekteres un Reiņa Upenieka piedalīšanos. Lūdzam savus jautājumus par grāmatas problemātiku sūtīt uz «info@jr.lv». Diskusijas kopsavilkums marta sākumā tiks publicēts «jr.lv».

No angļu valodas tulkojusi Maija Brīvere.
Māksliniece Sana Šulce.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv