Izdota grāmatas «Gadatirgi Latvijā» pirmā daļa

Apollo
0 komentāru

Grāmatas «Gadatirgi Latvijā» mērķis ir savākt un apkopot ziņas par gadatirgu norisi Latvijas novados, sistematizēt faktus, atmiņu stāstījumus par latviešu tautas lietišķās mākslas meistaru darinājumu Gadatirgu Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, kas ir nozīmīgs pasākums Latvijas kultūras dzīvē. Grāmatai būs piecas daļas.

Izdota grāmatas «Gadatirgi Latvijā» pirmā daļa

Publicitātes foto.

Pirmā ir par gadatirgiem Kurzemē, par kurzemnieku bērnības atmiņām, par amatnieku piedzīvoto Brīvdabas muzeja Gadatirgū. Trīs nākošās daļas atspoguļos Latgalē, Vidzemē un Zemgalē iegūtos faktus un stāstījumus. Beidzamā piektā daļa būs veltīta Gadatirgum Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā.

«Ceru, ka šīs grāmatas Jums sniegs ne vien vēsturiskus faktus par tēmu, bet ļaus izbaudīt teicēju stāstīto, tādējādi padarot zināšanas par gadatirgiem krāsainākas, dzīvākas un izdevums taps par izzinošu, patīkamu lasāmvielu gan tiem, kurus interesē Latvijas vēstures lappuses, gan arī tiem, kuri gribētu dziļāk iepazīt mūsu tautas raksturu,» saka grāmatas autore Daina Kraukle.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv