Izdots Laimas Vaikules jaunais dziesmu albums «Atkal mājās» Attēlu galerija Audio

Apollo
11 komentāri

Viena no visu laiku vispopulārākajām latviešu estrādes mūzikas dīvām Laima Vaikule, pēc 17 gadu pārtraukuma ierakstījusi un izdevusi jaunu albumu ar jaunām Maestro Raimonda Paula un tekstu autora Guntara Rača dziesmām latviešu valodā. Papildus jaunajām dziesmām ierakstīta un kā īpašais albuma pielikums albumā iekļauta Raimonda Paula un Jāņa Petera septiņdesmito gadu dziesmas «Caur manu naivu sirdi» jauns pārlikums.

Izdots Laimas Vaikules jaunais dziesmu albums «Atkal mājās» 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Albuma prezentācijas koncerts Arēnā Rīga pulcēja dziedātājas pielūdzēju tūkstošus, kuri uzgavilēja dziedātājai, kura koncertā izpildīja arī vairākus pirmatskaņojumus no šī albuma. Radiostacijās jau trešo nedēļu panākumus gūst šī albuma pirmais singls «Vienā laivā», kas jau trīs nedēļas ir spēlētākā dziesma populārākajā Latvijas radiostacijā «Latvijas Radio 2».

Kā otrs jaunā albuma radiosingls šonedēļ radiostacijās nonāks dziesmā «Vilcieni», kurai studijā ir sagatavota speciāla radio versija, kura nedaudz atšķiras no albumā dzirdamas.

Producenta Ginta Stankeviča virsvadībā, studijā strādāja Andris Šīrants (ģitāras, bass), Fred Hormain (saksofons), Inita Āboliņa (akordeons), Oskars Sproģis (bass), Raimonds Macats (harmonika), vokālais trio Lady's Sweet (Jolanta Strikaite, Karīna Tropa, Vineta Elksne). Laimas vokāla ierakstu producēja un konsultēja Jānis Stībelis. Klavieru solo iespēlējis Raimonds Pauls.

Albumā iekļautās dziesmas:

1. Neparasta mūzika

2. Zemenes

3. Vienā laivā

4. Tik un tā

5. Mēs ar tevi dejosim

6. Pianists

7. Vilcieni

8. Skauj mani cieši, cieši klāt

9. Zvaigznīte

10. Lietus pļava

Papildus

11. Caur manu naivu sirdi

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv