Izglābj pacientu pēc 27 dienu ilgas erekcijas

Apollo
0 komentāru

Dominikas republikas iedzīvotājam izdevās izvairīties no dzimumlocekļa amputācijas pēc 27 dienas ilgas priapisma lēkmes, vēstīts portālā 20minutos.es. 45 gadus vecais Luiss Rodrigess (Luis Rodríguez) apgalvo, ka problēmas ar veselību viņam sākušās pēc tam, kad sācis lietot mājās pagatavotu līdzekli gripas ārstēšanai.

duncan

duncan

Foto: CC Licence

Galu galā ārstam izdevās izārstēt vīrieti. Ārsts ieteica vairs nepārspīlēt ar kokaīna lietošanu.

Ar dzimumuzbudinājumu nesaistītā, slimīgas erekcijas lēkme vīrietim sākās pagājušā mēneša beigās. Santjago pilsētas slimnīcas ārsti, pie kuriem vērsās Rodridezs, paziņoja viņam, ka viņiem nāksies amputēt dzimumlocekli, vai arī pārtraukt tā inervāciju, kas ļautu novērst gangrēnu, kas novestu pie pacienta nāves.

Šāds ārstēšanas variants pacientu neapmierināja, un tas no slimnīcas aizbēga. Urologs Miltons Alvarezs Rosa (Milton Alvarez Rosa), pie kura Rodridess vērsās, bija ar mieru pamēģināt palīdzēt bez ķirurģiskas iejaukšanās. Ārsta izvēlētā ārstēšanas taktika, kura gan aprakstīta netiek, izrādījās efektīva: dažu dienu laikā pacienta dzimumloceklis kļuva normāli funkcionējošs.
Pēc Luisa Rodrigesa stāstītā, priapisma lēkme sākusies pēc tam, kad viņš, lai izveseļotos no saaukstēšanās, lietojis dzērienu uz medus, alvejas, kanēļa un ķiploku bāzes. Tomēr doktors Rosa uzskata, ka šo saslimšanu izraisījusi kokaīna lietošana. Runājot ar žurnālistiem, Rosa paziņojis, ka pacientam ir nepieciešams pārtraukt lietot kokaīnu, jo pretējā gadījumā vīrietim var draudēt jaunas priapisma lēkmes, kuras novedīs pie nelabojamām sekām.

Vairāk informācijas: 20minutos.es - Una erección que le duró 27 días seguidos casi lo lleva al quirófano >>>

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv