Izglābta nedienas Indijas okeānā pieredzējusī burātāja-pusaudze

Apollo
0 komentāru

16 gadus vecā amerikāņu burātāja Ebija Sanderlenda, kuras jahta bija cietusi vētras laikā Indijas okeānā, sestdien no bojātās buru laivas uzņemta zvejas kuģī «Ile De La Reunion», pavēstīja Austrālijas glābšanas dienesta amatpersonas, norādot, ka ceļotāja ir sveika un vesela.

Izglābta nedienas Indijas okeānā pieredzējusī burātāja-pusaudze

Foto: Scanpix/Reuters

Bažas par pusaugu amerikānietes likteni pieauga, kad šonedēļ ar viņu pārtrūka satelīttelefona sakari, turklāt Sanderlenda bija ieslēgusi arī trauksmes raidītājus. Sanderlendas jahta «Wild Eyes» divas dienas bija dreifējusi Indijas okeāna visai nemierīgajos ūdeņos.

Jau piektdien Austrālijas glābēju komanda no lidmašīnas bija pamanījusi, kur atrodas pazudušās burātājas jahta. Drīz pēc tam arī meitenes tēvs apliecināja, kaut arī jahtai nolauzts masts, pašai burātājai nekas nekaiš.

Pusaudze, kas bija nolēmusi vienatnē apburāt apkārt pasaulei, tagad zvejas kuģī dosies tālāk uz Reinjonas salu, Āfrikas austrumu piekrastē, vai arī uz Austrāliju.

Sanderlenda uzsāka ceļojumu Kalifornijā janvārī. Tiesa, skanēja arī kritika, jo iecere šķērsot Indijas okeānu, kad tur būs iestājušies skarbie ziemas apstākļi, likās riskanta.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv