IZM atkārtoti aicina pieteikties uz vadošiem amatiem

Apollo
10 komentāri

Izglītības un zinātnes ministrija februārī izsludināja atklātu konkursu uz divām vadošām amata vietām – valsts sekretāra vietnieks - Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktors un Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktora vietnieks zinātnes un inovāciju jomā. Ministrija atkārtoti aicina amata pretendentus pieteikties uz šīm amata vietām līdz 2013.gada 12.martam.

IZM atkārtoti aicina pieteikties uz vadošiem amatiem

Foto: Evija Trifanova/LETA

Galvenās pretendentiem izvirzītās prasības ir atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām, augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, pieredze vadošā amatā, teicamas angļu valodas zināšanas, kā arī izcilas komunikācijas, sadarbības un prezentācijas prasmes. Vēlama starptautiska pieredze izglītības vai zinātnes jomā.

Piesakoties pretendentam jāiesniedz motivēta pieteikuma vēstule, CV, izglītības un citu kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, tajā skaitā angļu valodas zināšanu līmeņa apliecinoša dokumenta kopija, kā arī konceptuālas nostādnes par augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju jomas attīstības virzieniem Latvijā tuvākajos trīs gados.

IZM aicina pieteikties pretendentus, kuru darba pieredze, zināšanas un prasmes ir atbilstošas izvirzītajām prasībām.

Plašāka informācija par vakancēm, pieteikšanās  termiņiem un prasībām pretendentiem  IZM mājaslapā http://izm.izm.gov.lv/aktualitates/vakances/4220.html, kā arī https://www.vestnesis.lv/

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv