Izmeklētāja acu priekšā pa mājas logu izmet heroīnu

Apollo
0 komentāru

Saistībā ar sākto kriminālprocesu pret trim agrāk par sevišķi smagiem noziegumiem sodītām personām, kas 11. februārī Latvijas teritorijā ieveda gandrīz kilogramu metamfetamīna, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieks ceturtdien, apsargājot kratīšanas teritoriju Rīgā, ievērojis, ka pa kādas dzīvojamās mājas logu tiek izmesti trīs iepakojumi. Kā vēlāk noskaidrojies, pa logu izmesti sainīši ar heroīnu, portālu «Apollo» informēja VID.

Ekspertīzē noskaidrojies, ka šajos sainīšos atrodas 0,35 grami heroīna. Muitnieki nekavējoties devušies uz istabu, no kuras sainīši izmesti, un tur aizturēja divas personas — 1963. un 1972. gadā dzimušus vīriešus. Pārmeklējot istabu, VID darbinieki atraduši arī priekšmetus, kas liecinājuši par regulāru narkotiku lietošanu, — šļirces, degļus, karotītes, kā arī tukšus maisiņus, kas neatšķīrās no tiem, ko atrada uz ielas. Tāpat istabā atrada arī dažādus ieročus un laupīšanām izmantojamus priekšmetus: nažus, ķēdes, roku dzelžus un gāzes pistoli, kas vizuāli atgādina kaujas ieroci.

Savukārt, pārmeklējot blakus esošo teritoriju, zem kāda celtniecības objektos izmantojamā dzīvojamā furgona dienesta suns Annija atrada cimdā paslēptas divas folijā ietītas bumbiņas ar nezināmas izcelsmes vielu. Ekspertīzē noskaidrots, ka arī šajās bumbiņās atrodas heroīns — gandrīz simt gramu.

Pēc VID rīcībā esošās informācijas, ceturtdien aizturētās personas nav saistītas ar iepriekš sākto kriminālprocesu. Šajā gadījumā, veicot viena kriminālprocesa izmeklēšanu, VID izdevies atklāt citu noziedzīgu nodarījumu.

Ir noskaidrots, ka abi dzīvoklī aizturētie Latvijas iedzīvotāji ir vairākkārt sodīti par laupīšanām un zādzībām. Abi vīrieši pretojušies VID darbiniekiem gan konvojēšanas, gan arī procesuālo darbību veikšanas laikā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv