Iznācis pašmāju komiksa internetā pirmais izdevums

Apollo
0 komentāru

Darbu sācis latviešu veidots komikss internetā «pratigie.lv», kurā ik mēnesi lasītājs var sekot Prātīgo piedzīvojumiem, kas izstāstīti un atainoti krāsainās komiksa lapās, portālam «Apollo» pavēstīja reklāmas un pasākumu aģentūras «Magic Factory of Idea Branding» pārstāvis Aivars Līpenītis.

Iznācis pašmāju komiksa internetā pirmais izdevums

Foto: ekrānuzņēmums

Komiksa varoņi Prātīgie ir nešķirami draugi, kuriem, kā jau visiem latviešiem, ļoti patīk muzicēt. Prātīgo labākais draugs ir Svinārs, kas, kā jau visas cūkas, nes laimi. Šoreiz arī piedzīvojumus. Ar Svināru un pašiem Prātīgajiem lasītājs tiek iepazīstināts pirmajā izdevumā, kas pieejams www.pratigie.lv.

Prātīgo piedzīvojumu idejas autors ir reklāmas un pasākumu aģentūras «Magic Factory of Idea Branding» radošais direktors Aivars Līpenītis, izstrādātājs — aģentūra, komiksu zīmē karikatūrists Aivars Baranovs. Karikatūristam šāda veida darbu radīšanā ir vairāku gadu pieredze Latvijā un ārzemēs, Skotijā izdota karikatūru grāmata par vietējās pilsētas iedzīvotājiem, savukārt Latvijā zīmētas ilustrācijas plaši lasītiem izdevumiem.

«Mēs lasām Mikimausus, Dambo, supervaroņu komiksus — tas nav mums! Prātīgie ir latvieši, viņiem, iespējams, tepat kaut kur staigā prototipi. Visi piedzīvojumi ir pietuvināti mums un aktuāli, humors — saprotams. Prātīgo komiksā nav pārlieku lielas vardarbības, kā tas nereti ir ārzemēs veidotajos, tajā nav nepiedienīgu ainu, tāpēc tas piemērots visiem vecumiem,» stāsta idejas autors.

Stāsts par Prātīgajiem ir ikmēneša izdevums, pieejams interneta vietnē www.pratigie.lv. Piekļuve izdevumam maksā 50 santīmus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv