Izremontēta Ministru kabineta zāle Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

No 23.maija atsāksies valdības sēžu norise izremontētajā Ministru kabineta Zaļā zālē. 

Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane šodien žurnālistus informēja, ka sēžu zālē veikts kosmētiskais remonts, salabota grīda un nomainīti logi, kas turpmāk gadā ļaušot ietaupīt ap 2000 latu uz komunālajiem izdevumiem. 

Paralēli veikti arī priekšdarbi un paredzētas komunikācijas iespējas, lai nākotnē īstenotu ieceri par valdības sēžu tiešraides translāciju nodrošināšanu. Plānots, ka šim ap 20 000 latu vērtajam projektam finansējums tiks piesaistīts no Eiropas Savienības līdzekļiem un nepieciešamais projekts tikšot sagatavots līdz gada beigām. 

Ministru kabineta ēka atklāta 1938.gada 9.decembrī, un Ministru kabineta sēžu zāle jeb Zaļā zāle vienmēr ir bijusi prestižākā šis ēkas zāle. 

Jau ziņots, ka Ministru kabineta sēžu zāles kosmētiskā remonta darbus veica SIA «Glītāk» un SIA «Janger» un tas izmaksāja 20 000 latus bez PVN. 

Pēdējais kosmētiskais remonts Zaļajā zālē tika veikts 1984.gadā, kā rezultātā Ministru kabineta sēžu laikā pēdējā laikā no griestiem bieži krita apmetums un atsevišķi apdares elementi, bet grīdā jau bija izveidojušies caurumi.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv