Izsekojot aizdomīgu grupu, sašauti divi Lietuvas robežsargi

Apollo
0 komentāru

Naktī uz 1. jūliju Lietuvas – Krievijas pierobežā sašautas divas Lietuvas valsts robežsardzes dienesta amatpersonas, portālu «Apollo» informēja Latvijas Valsts robežsardzē.

Izsekojot aizdomīgu grupu, sašauti divi Lietuvas robežsargi

Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Incidents noticis Silute rajonā, Paleičiai ciemā, netālu no upes Nemunas

Lietuvas robežsardzes dienesta amatpersonas tika ievainotas, izsekojot aizdomīgu personu grupu.

Viens no robežsargiem tika ievainots krūškurvī, bet otrs kājā. Savukārt bruņotais vīrietis tika ievainots incidenta laikā un mira notikuma vietā. Ievainotie robežsargi tika hospitalizēti. Ievainojumi ir nopietni, bet robežsargu dzīvībām briesmas nedraud.

Arī Latvijas valsts robežsardzē šogad ir bijuši vairāki gadījumi kad, pildot dienesta pienākumus, tika pielietoti šaujamieroči.

Šaujamieroči tika pielietoti, lai apturētu automašīnu Latvijas - Krievijas pierobežā. Minētās automašīnas vadītājs izrādīja pretošanos robežsargiem un tika aizturēts par nelikumīgu akcīzes preču (cigarešu) pārvietošanu pāri valsts robežai. Līdzīgi tika apturēta automašīna Daugavpilī, kad Valsts robežsardzes amatpersonas novērsa nelegālo imigrantu grupas iekļūšanas mēģinājumu Latvijas Republikā. Automašīnas vadītājs, kurš pārvadāja nelegālos imigrantus, nepakļāvās robežsargu likumīgajām prasībām, izrādīja pretošanos un mēģināja bēgt.

Minētajos gadījumos, šaujamieroču pielietošanas rezultātā, cietušo personu nav.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv