Izskan aizdomīgi fakti saistībā ar nežēlīgo noziegumu Kazaņā Papildināts Attēlu galerija

Apollo
34 komentāri

Kazaņā nogalinātās sievietes, kuru dzīvoklī uz sienas ar asinīm izveidots uzraksts «Free Pussy Riot», neesot bijušas saistītas ar panku grupas meitenēm, ziņo Krievijas mediji, norādot arī uz kādu interesantu faktu.

Sieviešu kaimiņi stāstījuši, ka nogalinātā pensionāre un viņas meita dzīvojušas noslēgti un viņas reti apciemoja viesi. Pensionāre nekad neesot atvērusi durvis svešiniekiem.

Izmeklēšanai esot vairākas notikuša versijas. Viena no tām vēstī, ka nežēlīgo noziegumu varētu būt pastrādājis psihiski slims cilvēks. Jaunākā informācija liecina, ka aizturēts šī nozieguma aizdomās turētais vīrietis. Sīkāka informācija netiek sniegta.

Vairākos Krievijas medijos izskanējis kāds interesants fakts, proti, informācija par nežēlīgo slepkavību bija publicēta jau trešdien, tomēr tad ne vārda nebija teikts par uzrakstu uz sienas. Tāpat šaubas rada medijs, kurš pirmais publiskojis fotogrāfiju ar uzrakstu uz sienas.

Slepkavība esot pastrādāta vēl iepriekš - pagājušās nedēļas beigās. Notikušais atklātībā nāca pēc tam, kad kaimiņam radās nelāgas aizdomas.

Tikmēr «Pussy riot» dalībnieces advokāts Nikolajs Polozovs notikušo nosaucis par provokāciju.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv