Izsludina konkursu «Jauniešu mēneša» pasākumu organizēšanai

Apollo
0 komentāru

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu «Jauniešu mēneša» pasākumu organizēšanai 2012. gada septembrī. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas nodrošina jauniešiem interesantas, izzinošas un izklaidējošas bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas, tādējādi sekmējot viņu radošo spēju attīstību un aktīvu līdzdalību.

Konkursa ietvaros tiks atbalstīts jaunatnes organizāciju un starppaaudžu dialoga popularizēšanas pasākums, pilsētas orientēšanas spēle, kas paredz radošus, ar informācijas un komunikāciju tehnoloģiju izmantošanu saistītus uzdevumus dalībniekiem. Tāpat finansiāls atbalsts tiks piešķirts kādam pasākumam ar sportisku ievirzi veselīga dzīvesveida veicināšanai jauniešu vidū, piedāvājot dalībniekiem iesaistīties vismaz četru veidu aktivitātēs. 

Projektus jāiesniedz RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, līdz 23.maija plkst. 16.00. Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami interneta vietnē«e-skola.lv» sadaļā «Finansēšanas konkursi».

Papildinformāciju, kā arī konsultācijas ir iespējams saņemt, vēršoties pie RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Jaunatnes nodaļas galvenās speciālistes  Baibas Vārnas, tālrunis 67181500, e-pasts: «baiba.varna@riga.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv