Izsludina konkursu par Valmieras Mūzikas skolas izbūvi

Apollo
0 komentāru

Valmieras pilsētas pašvaldība izsludinājusi atklātu konkursu par Valmieras Mūzikas skola izbūvi ēkā Pilskalna ielā 3, portālu «Apollo» informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Inese Pabērza.  

Izsludina konkursu par Valmieras Mūzikas skolas izbūvi

Foto: Lauris Nagliņš/LETA

Rekonstruējot bijušās sabiedriskās pirts ēku 1280 m² apmērā, Mūzikas skolas audzēkņi iesāks mūsdienīgā un drošā mācību vidē, kā arī labiekārtotā teritorijā. Pašlaik Valmieras Mūzikas skola atrodas četrās ēkās divās pilsētas vietās. Telpas nav mūsdienīgas un atbilstošas kvalitatīvai mācību procesa nodrošināšanai. Turklāt tās tiek nomātas, kas palielina pašvaldības izdevumus iestādes uzturēšanai.

Projekta ietvaros tiks veikti ēkas energoefektivitātes uzlabošanas pasākumi- fasāžu siltināšana, pārseguma siltināšanu, logu un durvju nomaiņu, ventilācijas sistēmas izbūve. Mācību telpas tiks nodrošinātas ar skaņas izolācija, kas mūzikas apmācības procesā ir būtisks aspekts. Tiks izbūvētas nepieciešamās inženierkomunikācijas -ūdensapgāde, kanalizācija, apkure, elektrība, lietus kanalizācija, ugunsdrošības un apsardzes signalizācija, vājstrāvu tīkli. Ēkā tiks izbūvēts lifts, kā arī telpās iebūvētas stacionārās mēbeles. Projekta ietvaros tiks veikta teritorijas labiekārtošana, stāvvietu izbūve, gājēju ietves ierīkošana u.c. darbi. Darbus plānots paveikt 11 mēnešu laikā no līguma slēgšanas brīža.

Pretendentiem pieteikumi iesniedzami līdz 2012.gada 17.jūlija, pl.9:00. Izbūves darbi veicami saskaņā ar SIA «Agroprojekts» izstrādāto tehnisko projektu.

Mūzikas izbūve tiks veikta ar ERAF atbalstu. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2016. gada 24. maijs

Vārda dienas

Ziedone, Ilvija, MarlēnaKurbads, Kurbats, Mariens, Marlena, Ziedonija

eKlase

Valūtu kursi

24.05.2016

Lasītākās ziņas

Ienākt apollo.lv