Izsludina projektu pieteikšanu 2013. gada Rīgas svētkiem

Apollo
0 komentāru

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) tradicionālo kultūras pasākumu projektu finansēšanas konkursa ietvaros izsludina projektu pieteikumu iesniegšanu 2013. gada Rīgas svētkiem, kas šogad notiks no 16. līdz 18. augustam.

Izsludina projektu pieteikšanu 2013. gada Rīgas svētkiem

Izsludina projektu pieteikšanu 2013. gada Rīgas svētkiem

Foto: Evija Trifanova/LETA

Rīgas svētku pamatuzdevums ir rosināt rīdziniekus un pilsētas viesus labi pavadīt laiku, sniegt iespēju apmeklēt mākslinieciski kvalitatīvus pasākumus, aicināt iedzīvotājus iesaistīties un līdzdarboties svētku norisēs. Šogad svētku pamattēma ir teātris, tādēļ projekta iesniedzēji tiek aicināti sagatavot piedāvājumus mākslinieciski vienotām pasākumu programmām, izmantojot teātra un citu mākslas žanru un formu daudzveidību, veidojot brīvdabas opermūzikas koncertprogrammas,  tematiskas performances, teatralizētus uzvedumus vai interaktīvus pasākumus ar spēles un sacensību elementiem bērniem un ģimenēm. Pasākumus ieteicams veidot tā, lai ikviens iedzīvotājs svētku laikā varētu rast sev tīkamu izklaidi, iespēju līdzdarboties, iesaistīties vai vienkārši vērot un izzināt.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami interneta vietnē «kultura.riga.lv» sadaļā «Finansēšanas konkursi». Projektu pieteikumi Rīgas svētkiem jāiesniedz RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, K. Valdemāra ielā 5 līdz 20. maija plkst. 12.00. 

Papildinformācija: Lilita Lapsiņa – RD IKSD Kultūras pārvaldes Kultūras projektu un pasākumu nodaļas galvenā speciāliste, tālr. 67043670, e-pasts: «lilita.lapsina@riga.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv