Izsolīs ASV lielākā krāpnieka īpašumus

Apollo
0 komentāru

ASV varas iestādes septembrī izliks izsolē trīs nekustamos īpašumus, kas iepriekš piederējuši finansistam Bernardam Meidofam, kurš uz 150 gadiem notiesāts par finanšu piramīdas izveidi, vēsta «New York Daily News».

Izsolīs ASV lielākā krāpnieka īpašumus

Foto: Ieva Čīka/LETA

Pēc laikraksta rīcībā esošās informācijas, izsolē tiks pārdots penthouse Ņujorkā, vasarnīca Longailendā un villa Palmbīčā. Īpašumu kopējā vērtība ir 20 miljoni ASV dolāru. Visus objektus plānots pārdot bez mēbelēm, kas tiks izsolītas vēlāk.

Izsolē iegūtie līdzekļi tikšot atdoti Meidofa piramīdas piekrāptajiem investoriem.

Meidofs radīja ASV vēsturē vērienīgāko finanšu piramīdu  «Bernard L Madoff Investment Securities», kas darbojās pēc tā dēvētās Poncija shēmas (procenti par investīcijām tika izmaksāti uz jauno klientu pieplūdes rēķina). Piramīdas izraisīto zaudējumu summa bija 13 miljardi ASV dolāru (iepriekš tika minēti 65 miljardi dolāru). Par piramīdas upuriem kļuva lielas bankas, investīciju kompānijas, dažādi fondi un privātpersonas.

71 gadu vecā finansista advokāts prasīja 12 gadu cietumsodu, taču jūnijā Ņujorkas tiesa krāpniekam piesprieda 150 gadus ieslodzījumā, uzliekot arestu visiem viņa īpašumiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. oktobris

Vārda dienas

Elīna, Drosmis, DrosmaElīns, Elīne, Elina, Elika, Drošvaris, Drošvaldis, Drosmiņš, Drosme

Valūtu kursi

19.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv