Izsolīs bijušo Kuldīgas autoostu

Apollo
12 komentāri

Kuldīgas novada pašvaldība izsolīs nekustamo īpašumu Kuldīgā, Stacijas ielā 2, kur iepriekš atradās Kuldīgas autoosta, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Izsolīs bijušo Kuldīgas autoostu

Foto: LETA

Kādreizējās šaursliežu dzelzceļa stacijas telpās Kuldīgas autoosta atradās līdz 2010.gadam. Tā kā šīs telpas bija nepiemērotas, atradās neērtā vietā un tālu no pilsētas centra, tika pieņemts lēmums par jaunas autoostas celtniecību Kuldīgā, Adatu ielā 9.

Pašlaik bijušās autoostas ēka ir pamesta. Savulaik tika apspriesta ideja tajā ierīkot industriālā mantojuma muzeju. Tomēr pēc šī gada septembrī notikušā ugunsgrēka, kad nodega bijušās autoostas ēkas jumts, pašvaldība no šīs idejas atteicās un nolēma meklēt ēkai jaunu īpašnieku. Kā iepriekš skaidroja Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa («Kuldīgas novadam»), muzeju ēkā nolemts neierīkot arī tādēļ, ka pašvaldība pašlaik neredz iespējas šim mērķim piesaistīt finansējumu, turklāt ēka atrodas arī pārāk tālu no pilsētas centra.

Īpašums sastāv no zemesgabala 8545 kvadrātmetru platībā un divstāvu mūra ēkas jeb bijušās autostacijas pēc ugunsgrēka. Nosacītā cena jeb izsoles sākumcena ir 37 300 latu jeb 53 073 eiro. Izsoles solis ir 100 eiro (70 latu). Mutiskā izsole ar augšupejošu soli notiks Kuldīgas novada domē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, 2014.gada 24.janvārī plkst.13.

Kā ziņots, 7.septembrī Kuldīgā, Stacijas ielā, nodedzis bijušās autoostas ēkas jumts. Liesmas pilnībā nopostījušas ēkas jumtu 300 kvadrātmetru platībā. Neviens no ēkas trim stāviem nav dedzis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
16

2017. gada 16. decembris

Vārda dienas

AlvīneZolija, Zira, Zola, Alvīns, Alvīna, Alvins, Alvinija, Alvine, Alvina

Valūtu kursi

16.12.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv