Izsolīs «Latvijas Krājbankas» meitasuzņēmumu nekustamos īpašumus

Apollo
3 komentāri

Šodien paredzēts izsolīt likvidējamās AS «Latvijas Krājbanka» meitasuzņēmumiem SIA «Krājinvestīcijas», SIA «Silva Invest» un SIA «LKB Property» piederošus nekustamos īpašumus, liecina publicētie paziņojumi par izsolēm.

Izsolīs «Latvijas Krājbankas» meitasuzņēmumu nekustamos īpašumus

Foto:Lita Krone/LETA

Paredzēts izsolīt «Krājinvestīcijām» piederošu nekustamo īpašumu Daugavpilī, Rīgas ielā 71/73. Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 1034 kvadrātmetri un uz tā esošā dzīvojamā māja. Lietošanas tiesības nostiprinātas uz ēkas pirmajiem diviem stāviem un bēniņiem, neieskaitot kāpņu telpas. Īpašuma izsoles sākumcena ir 96 750 lati, kas nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Tāpat paredzēts izsolīt «LKB Property» piederošu nekustamo īpašumu Jūrmalā, Strēlnieku prospektā 11. Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 1109 kvadrātmetri un uz tā esošā pamatceltne. Īpašuma izsoles sākumcena ir 210 000 latu, kas nav apliekama ar PVN.

Paredzēts izsolīt arī «LKB Property» piederošu nekustamo īpašumu Daugavpilī, Parādes ielā 17-1a. Īpašumu veido neapdzīvojama telpa un kopīpašuma domājamās daļas no daudzdzīvokļu mājas un zemesgabala. Īpašuma izsoles sākumcena ir 83 250 lati, kas nav apliekama ar PVN.

Paredzēts izsolīt arī «LKB Property» piederošu nekustamo īpašumu Daugavpilī, Smilšu ielā 107. Īpašumu veido zemesgabals ar kopējo platību 432 kvadrātmetri un uz tā esoša vienstāva ķieģeļu-mūra ēka. Īpašuma izsoles sākumcena ir 17 250 lati, kas nav apliekama ar PVN.

Paredzēts izsolīt «LKB Property» piederošu savstarpēji saistītu nekustamo īpašumu lietu kopību Bauskā, Dārza ielā 14A. Īpašumu veido biroju ēka (lietošanas tiesības nostiprinātas uz nedzīvojamām telpām ar kopējo platību 1082,6 kvadrātmetri) un domājamām daļām no īpašuma Bauskā, Dārza ielā 14B - zemesgabala ar kopējo platību 0,4178 hektāri. Īpašuma izsoles sākumcena ir 68 000 latu, kas nav apliekama ar PVN.

Paredzēts izsolīt arī piecus «Silva Invest» piederošus zemesgabalus ar kopējo platību 8,99 hektāri. Zemesgabalu izsoļu kopējā sākumcena ir 35 300 lati, kas nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Izsoles notiks likvidējamās «Latvijas Krājbankas» telpās Rīgā, Jāņa Daliņa ielā 15.

Kā ziņots, Rīgas apgabaltiesa 2012.gada maijā nolēma sākt «Krājbankas» bankrotu. Bankrotu lūdza sākt «Krājbankas» administrators - revīzijas kompānija «KPMG Baltics» -, kas secināja, ka neviens no četriem saņemtajiem bankas sanācijas priekšlikumiem nav realizējams. Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisija apstiprināja bankrota procedūru kā bankas maksātnespējas risinājumu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
17

2017. gada 17. novembris

Vārda dienas

Hugo, Uga, UģisHigo, Igo, Ugo

Valūtu kursi

17.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv