Izsolīs par 1,3 miljoniem latu novērtētu maksātnespējīgās «Azur Real» īpašumu Jūrmalā

Apollo
0 komentāru

Šā gada 9.decembrī izsolē iecerēts pārdot par maksātnespējīgu atzītā nekustamo īpašumu jomas uzņēmuma SIA «Azur Real» īpašumu Jūrmalā, Kāpu ielā 95, liecina publikācija oficiālajā laikrakstā «Latvijas Vēstnesis».

Izsolīs par 1,3 miljoniem latu novērtētu maksātnespējīgās «Azur Real» īpašumu Jūrmalā

Foto: Ieva Čīka/LETA

Iepriekš izsole bija izsludināta 24.novembrī, taču, kā biznesa informācijas portālam «Nozare.lv» paskaidroja «Azur Real» maksātnespējas procesa administrators Andris Markevičs, izsole tika atsaukta.

Nekustamais īpašums novērtēts par 1,3 miljoniem latu, tas sastāv no zemesgabala 3529 kvadrātmetru platībā, uz kura saskaņā ar Jūrmalas pilsētas zemesgrāmatas ierakstu atrodas divas ēkas un četras būves, bet faktiski dabā atrodas viena būve - viesu nams ar kopējo platību 3827 kvadrātmetri. Viesu nams ekspluatācijā nodots 2008.gada 25.jūnijā.

Īpašums atrodas Rīgas jūras līča krasta kāpu 300 metru aizsargjoslā.

Uz īpašumu SIA «Firefield Experts» nostiprinājis hipotēku 4,36 miljonu latu apmērā, SIA «Euro-American Gold» - 210 841 lata apmērā, bet AS «SEB Latvijas Unibanka» - 70 280 latu apmērā.

Izsole notiks šā gada 9.decembrī plkst.14 Rīgā, A.Čaka ielā 55.

Kā 2007.gada sākumā ziņoja laikraksts «Dienas Bizness», iepriekš minēto īpašumu Jūrmalā «Azur Real» iegādājās par 2,74 miljoniem latu no Sergeja Soldatenko.

Pēc aģentūras LETA arhīva datiem, «Azur Real» piederēja bijušajam premjeram Valdim Birkavam, Izraēlas uzņēmējam Borisam Gaftam, kā arī Maksimam Vetcelim un Irinai Fonarjovai.

Ar «Azur Real» maksātnespējas pieteikumu 2008.gada decembra sākumā tiesā vērsās Jeļena Ivanova. Tiesa atzina kompāniju par maksātnespējīgu un par tās administratoru iecēla Andri Markeviču.

Gafta vārds iepriekš figurējis vairākos tiesu paziņojumos, kuros viņš ar publikācijām laikrakstā «Latvijas Vēstnesis» aicināts uz tiesas sēdēm, tostarp par parādu piedziņu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. novembris

Vārda dienas

Zeltīte, AndisAndars, Jona, Zlata, Zeltiņa, Zelta, Viliberts, Vilibalds, Vilfrīds, Vilfrida, Vigurds, Vigra, Vigorts, Vigors, Ando, Andijs, Andejs, Jonass

Valūtu kursi

21.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv