Izveido labdarības fondu nelaimē nonākušiem mājdzīvniekiem

Apollo
0 komentāru

Lai izskaustu bezatbildību, cietsirdību un nodevību, kas tiek vērsta pret dzīvniekiem, kā arī lai palīdzētu nelaimē nonākušiem mājdzīvniekiem, izveidots fonds «Save our Life».

Izveido labdarības fondu nelaimē nonākušiem mājdzīvniekiem

Foto: APOLLO

Kā informēja fonda valdes locekle un kinoloģe Jūlija Bogomolova, fonds paredz veikt izglītojošu darbu, rīkot kultūras pasākumus, sniegt palīdzību dzīvniekiem, kā arī veikt sociālo suņu un suņu pavadoņu sagatavošanu.

«Galvenais fonda darbības virziens ir izglītošana. Viens no fonda projektiem ir labdarības semināri, kas paredzēti, lai paplašinātu cilvēku zināšanas par mājdzīvniekiem, lai uzzinātu par jauniem kinoloģijas virzieniem un psiholoģiskajiem aspektiem attiecībās ar dzīvniekiem, kā arī lai saprastu, kā mājdzīvnieki ietekmē attiecības ģimenē,» akcentēja Bogomolova.

Fonds iecerējis strādāt ar sākumskolas skolēniem, viesojoties skolās, lai stāstītu par dzīvnieku uzvedību dažādās situācijās, par noteikumiem saskarsmē ar mājdzīvniekiem. Tāpat iecerēts organizēt zīmēšanas konkursus, jo tas palīdzēs bērniem labāk saprast mājdzīvniekus un izvairīties no nepatīkamām situācijām, kā arī palīdzēs veidot pareizu saskarsmi ar dzīvniekiem.

Tiek veidots arī dzīvnieku leļļu teātris «To be», lai ar bērniem runātu viņiem saprotamā un interesantā valodā. Dzīvnieku leļļu teātra izveidošana palīdzēs vienkāršā un bērniem pietuvinātā formā stāstīt par kaķu, suņu un citu mājdzīvnieku patiesiem likteņiem, par pamestu dzīvnieku sajūtām, pārdzīvojot nodevību, izjūtot bailes, badu un aukstumu.

Tāpat paredzēts stāstīt, kas notiek ar šiem dzīvniekiem un kā mainās viņu liktenis, kad dzīvnieki nokļūst dzīvnieku patversmē, kā norit adaptācija, saimnieku meklēšana un jaunu māju iegūšana.

«Mēs gribam ar šiem uzvedumiem bērniem parādīt, kādas problēmas veidojas, ja kāds pamet savu dzīvnieciņu. Visi zina citēt Mazo Princi, ka esi atbildīgs par to, ko esi pieradinājis. Atbildība jāaudzina no mazām dienām. Ceru, ka pēc uzvedumiem bērni ar ilgstošu mīlestību skatīsies uz mazajiem un uzticamajiem draugiem, kā arī vēlēsies palīdzēt tiem, kuri ir vājāki, kas nespēj paši par sevi parūpēties,» atklāja fonda vadītāja Natālija Vojevodska.

Jaunais labdarības fonds «Save our Life» Rīgā rīkos arī labdarības izstādes nelielajā izstāžu zālē Laipu ielā 8. Šajās izstādēs ar saviem darbiem, kas satur mīlestības un žēlsirdības idejas, tiek aicināti piedalīties gan profesionāli mākslinieki, gan arī amatieri. Šādu labdarības izstāžu laikā tiks vākti ziedojumi fonda «Save our Life» projektiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv