Izveidota komisija Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo tuvinieku un cietušo atbalstam Attēlu galerija

Apollo
8 komentāri

Sociālo jautājumu komiteja šodien nolēma izveidot komisiju, kas nodrošinātu Rīgas domes lēmuma izpildi par pabalstu piešķiršanu veikala «Maxima» sabrukšanas rezultātā cietušajām personām un bojāgājušo tuviniekiem, kā arī pašvaldības ziedojumu kontos esošo līdzekļu izmaksu, portālu «Apollo» informē Rīgas domē. 

«Komisijas uzdevums ir izvērtēt iesniegumus un lemt par to iesniedzēju atbilstību vienreizējo pabalstu saņēmēju statusam, kā arī noskaidrot apstākļus, kas ļautu pareizi sadalīt saziedoto naudu,» sacīja komitejas priekšsēdētāja Olga Veidiņa. 

Viņa norādīja: «Virknei cilvēku nav sakārtotas civiltiesiskās attiecības, ir dažādas neskaidrības adopcijas jautājumos, ir arī gadījumi, kad uz nelaimes rēķina mēģina iedzīvoties krāpnieki. Komisija rūpīgi izvērtēs katru konkrēto situāciju un pieņems lēmumu, kas būs juridiski korekts, cilvēciski taisnīgs un saprotams gan naudas saņēmējam, gan ziedotājam.»

Komisijas sastāvā iekļauti pārstāvji no visām Rīgas domes frakcijām, Labklājības departamenta, Rīgas Sociālā dienesta, Rīgas bāriņtiesas un Rīgas domes Juridiskās pārvaldes. Komisiju vadīs Veidiņa. 

Komisijas pirmā sēde paredzēta otrdien, 17. decembrī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv